خانه / گیاه دارویی / گل بنفشه / بنفشه دارویی / خرید انواع بنفشه دارویی کوهی با کیفیت

خرید انواع بنفشه دارویی کوهی با کیفیت

برای خرید بنفشه دارویی یا کوهی، بازرگانی توسکا یک مرجع قیمت می باشد. خانواده violaceae مربوط به گل بنفشه می باشد که به صورت چند سال متناوب خود به خود رویش دارد. این گل بسیار زیبا دارای پنچ گلبرگ بوده و با توجه به اینکخ نسبت به سرما مقاوم می باشد در فصل های مختلف قابل کشت است.

فروش بنفشه دارویی

گل بنفشه معمولا در اسفند ماه تا اواخر فصل بهار گلدهی دارد البته گونه هایی از بنفشه در تمامی فصول گلدهی دارند. دمای بالا تر از ۱۸ درجه موجب کاهش شدید عملکرد این گیاه می شوند. برای کشت گل بنفشه این نکته حائز اهمیت است که خاک آن با کود حیوانی ترکیب گردد و همیشه مرطوب باشد تا مواد لازم از طریق ریشه گیاه جذب شود.

نوع معروف گل بنفشه که خواص دارویی دارد بنفشه دارویی یا معطر و کوهی نام دارد که به صورت های مختلف مانند شربت بنفشه و روغن بنفشه مورد استفاده قرار می گیرد. برای خرید بنفشه دارویی با کیفیت باید به استان های شمالی سفر نمود یا از طریق فروشندگان مطمئن خرید خود را انجام داد.

بنفشه دارویی

روغن بنفشه، یکی از محصولات تولیدی از گل بنفشه دارویی است که به عنوان یک روغن همه کاره در نسخه های طب اسلامی به چشم می خورد. این روغن که از ترکیب گل بنفشه جنگلی و یک روغن پایه تهیه می شود برای درمان انواع بیماری ها مانند سرماخوردگی، آلرژی، سینوزیت، مشکلات پوستی و اگزما مناسب می باشد.

کیفیت گل بنفشه کوهی در تعیین قیمت آن موثر است زیرا میزان در صد گل  تاثیر بسزایی در کیفیت محصولات تولیدی دارد.

منبع: فروشگاه اینترنتی توسکا

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

فروش نعناع قمی

بازار ویژه خرید نعناع کوهی خشک عمده

بازار ویژه خرید نعناع کوهی عمده با کیفیت ترین محصولات موجود را جهت افزایش رضایت …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه اینترنتی توسکا