خانه / محصولات گیاهی توسکا / ضرورت التزام به خرید آدامس طبیعی و ایرانی فیدان

ضرورت التزام به خرید آدامس طبیعی و ایرانی فیدان

مصرف کنندگان باید برای حفظ سلامتی خود، خرید آدامس طبیعی و ایرانی فیدان را به جای انواع مصنوعی و مضر آن در دستور کار خود قرار دهند.

آدامس های طبیعی فیدان، کاملا ارگانیک هستند و به طور کاملا بهداشتی و طبیعی با استفاده از صمغ درخت بنه که دارای خواص درمانی بیشماری است ساخته می شوند.

آدامس طبیعی

آدامس طبیعی و ارگانیک فیدان

آدامس جزو تنقلات پر مصرف ایرانیان محسوب می شود بنابراین خرید آدامس طبیعی به جای آدامس های شیمیایی و مضر، دارای اهمیت به سزایی است.

آدامس ها اغلب برای سرگرمی و جلوگیری از بوی بد دهان مصرف می شود اما برخی آدامس ها همچون آدامس طبیعی و ارگانیک فیدان، دارای خواص درمانی نیز هستند.

آدامس طبیعی سقز فیدان، از صمغ (شیره غلیظ) درخت بنه یا درخت پسته وحشی تولید می شود.

که در گذشته نیز توسط اطبای نامداری چون ابن سینا برای درمان برخی بیماری های گوارشی تجویز می شده است.

این صمغ به دلیل خواص آنتی باکتریالی اش در بهبود زخم ها و جراحات موثر است.

آدامس طبیعی فیدان به دلیل داشتن عصاره گیاهی آلفاپاینن در ساختار خود قادر است باکتری هلیکوباکترپیلوری را که عامل اصلی ایجاد زخم معده است، کاملا از بین ببرد.

بلعیدن آدامس طبیعی فیدان پس از جویدن باعث پاکسازی روده و بهره بری از خواص ضر سرطانی آن می شود.

صمغ درخت بنه، در تولید آدامس طبیعی فیدان مورد استفاده قرار می گیرد

آدامس طبیعی

ضرورت خرید آدامس طبیعی

شیرین کننده های شیمیایی و مصنوعی که در تولید برخی آدامس ها استفاده می شوند عامل ایجاد سرطان خون، سرطان غدد لنفاوی و سرطان سینه هستند و از این رو خرید آدامس طبیعی و ارگانیک، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

آدامس طبیعی و ارگانیک فیدان فاقد این شیرین کننده های شیمیایی و مصنوعی و همچنین هرگونه مواد نگهدارنده ای می باشد و به طور کاملا طبیعی ساخته می شود و از این رو خرید آدامس طبیعی فیدان توصیه می شود.

کارشناسان و متخصصان شرکت تولیدی آذر سقز تبریز، پس از استخراج صمغ درخت بنه، با حفظ ویژگی های درمانی مطلوب آن، این آدامس های کاملا طبیعی و ارگانیک را با بسته بندی های شیک تولید و در اختیار مصرف کنندگان محترم قرار می دهند.

درباره‌ی admin

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه اینترنتی توسکا