خانه / روغن گیاهی / روغن نارگیل / قیمت یک لیتر روغن نارگیل اصل

قیمت یک لیتر روغن نارگیل اصل

روغن نارگیل اصل و برخی از روغن های گیاهی مانند روغن کنجد، روغن سیاه دانه و روغن رازیانه را به روش پرس سرد تهیه می کنند و قیمت یک لیتر از این روغن به صورت خرده و عمده متفاوت است.


روغن نارگیل در چند سال اخیر دارای طرفداران زیادی شده و همین امر باعث شده که افراد زیادی روغن نارگیل های بی کیفیت و با قیمت بسیار ارزان تر از روغن نارگیل اصل وارد بازار کنند که در این حالت کاملا نتیجه عکس و پر ضرری برای فرد مصرف کننده دارد. روغن نارگیل در دمای زیر ۱۵ درجه به صورت جامد می باشد و به رنگ سفید در می آید.


روغن نارگیل چه تاثیری بر زیبایی پوست و مو دارد؟

روغن نارگیل یک روغن چند منظوره است که علاوه بر مصرف خوراکی برای زیبایی پوست و مو نیز بسیار مفید و مناسب است که در ذیل برخی از آنها معرفی می‌شود:
با رطوبت بخشی به مو، باعث خوش حالتی آن می‌شود و مانند روغن بنفشه باعث تسریع در رشد مو خواهد شد و همچنین خارش کف سر و شوره را از بین می برد و همچنین این روغن شگفت انگیز حاوی ویتامین E بوده و نیاز روزانه مو به این ویتامبن را برطرف می‌کند.

راحت ترین روش خرید روغن نارگیل چه روشی است؟

با توجه به افزایش روز افزون مشغله های کاری در زندگی روز مره و سایت های اینترنتی، موجب شده که خرید ها از حالت سنتی به حالت غیر حضوری و از راه دور تغییر پیدا کند. بازرگانی توسکا علاوه بر تولید روغن‌های گیاهی، دارنده سایت خرید و فروش روغن‌های گیاهی است تا بتواند تولیدات خود را به صورت مستقیم و با قیمت ارزان به دست مشتری برساند.
شما می توانید با مدیران فروش ما تماس حاصل فرمایید واز قیمت انواع روغن ها در حجم های بزرگ و کوچک مطلع شوید.

درباره‌ی admin

همچنین ببینید

فروش روغن نارگیل جامد

فروش روغن نارگیل ایرانی جامد توسکا از طریق اینترنت

فروش روغن نارگیل جامد ایرانی به راحت ترین روش ممکن در سایت محصولات گیاهی توسکا …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه اینترنتی توسکا